Contact & locatie

Algemene contactgegevens

Pastoor Grausstraat 14
3583 Paal

Email: info@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 478 57 28 18

Contact therapeuten

Xiomara Verstrepen

E-mail: xiomara@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 478 57 28 18

Yentl Gilis

E-mail: yentl@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 493 34 04 81

Tanja Vervloessem

E-mail: tanja@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 495 45 00 42

Tessa Borghs

E-mail: tessa@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 493 93 93 87 

Gielke Claes

E-mail: gielke@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 499 61 73 71

Stef Veraghtert

E-mail: stef@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 494 59 25 10

Veerle Huygen

E-mail: veerle@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 486 78 88 23

Sofie Scheelen

E-mail: sofie@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 471 31 96 27

Leyla Mazak

E-mail: leyla@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 483 81 62 16

Elke Driesen

E-mail: elke@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 468 03 59 73

Vacature

Psycholoog of pedagoog

Ben jij een psycholoog of pedagoog die een erkende therapieopleiding heeft afgerond of hieraan deelneemt? Zie jij het zitten om in te stappen in een dynamische groepspraktijk? We zoeken zowel therapeuten die met volwassenen werken als therapeuten die kinderen en jongeren begeleiden. Minimum 4 uur per week.

Voor meer informatie gelieve contact op te nemen met:

Xiomara Verstrepen
info@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 478 57 28 18