Contact & locatie

Algemene contactgegevens

Pastoor Grausstraat 14
3583 Paal

Email: info@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 478 57 28 18

Contact therapeuten

Xiomara Verstrepen

E-mail: xiomara@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 478 57 28 18

Yentl Gilis

E-mail: yentl@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 493 34 04 81

Tanja Vervloessem

E-mail: tanja@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 495 45 00 42

Liese Gijsens

E-mail: liese@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 472 01 09 72

Gielke Claes

E-mail: gielke@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 499 61 73 71

Leen Peeters

E-mail: leen@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 468 10 41 96

Vacature

Psychotherapeut

Ben jij een psycholoog, pedagoog of werkzaam binnen de gezondheids-/welzijnssector die een erkende therapieopleiding heeft afgerond of hieraan deelneemt? Zie jij het zitten om in te stappen in een dynamische groepspraktijk? We zoeken zowel therapeuten die met volwassenen werken als therapeuten die kinderen en jongeren begeleiden. Minimum 4 uur per week.

Voor meer informatie gelieve contact op te nemen met:

Xiomara Verstrepen
info@groepspraktijk-xio.be
Telefoon: +32 478 57 28 18